İletişim

Reklam, özel istek, haber vb. durumlarda bizimle iletişime geçebileceğiniz mail adresimiz..

info@muzayedehaber.com

“İletişim” üzerine 17 yorum

 1. Merhaba öncelikle. Çok saçma olucak ama sizin bilgi sahibi olabileceginizi düşünüyorum. Veya yardımcı olabileceginizi düşünüyorum. Elimde 4 adet Atilla galatalı 1 adette Ruzin gerçin imzalı seramigi var. Ve bunları satmak istiyorum. Sizce nasıl ve nereden alıcısına ulaşabilirim. Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim. Teşekkürler.

  iPad’imden gönderildi

   1. Merhabalar elımde bir yağlı boya tablosu var nasıl muzayedeye koyabılırım

 2. Merhaba,

  Yıllardır evimizde bulunan Elsbett SROLS un fırçasından çıkan 82 X 95 CM ebatlarında Paul von Hindenburg a ait, 1954 yılında yapıldığını düşündüğümüz orjinal bir yağlı boya portresi bulunmaktadır…Bazı nedenlerden ötürü bu tabloyu satmak istiyoruz …Söz konusu çalışmanın değeri hakkında hiçbir bilgimiz bulunmamaktadır…Tablonun maddi değeri ve nasıl satılabileceği konusunda bilgi verirseniz çok seviniriz.

  İyi çalışmalar.
  Saygılarımızla.

 3. 1800’lerden kalma bir tüfek var elimde. Üstten doldurmalı ve iyi durumda sayılır . Mekanizma çalışır durumda. Fakat gerçek değeri nedir bilmiyorum Gerçek değerini nasıl öğrenebilirim ve müzayedeye katılma şartları nelerdir Yardımcı olursanız sevinirim

 4. ELİMDE FRANSIZ İHTİLALİNDEN ÖNCE YAPILMIŞ ÜZERİNDE ÖZGÜR FRANSA İÇİN ÖTER YAZAN(FRANSIZCA) PORSELEN SÜRAHİ VAR BUNUN DEĞERİNİ VE MÜZAYEDEYE NASIL SOKABİLİRİM.
  AYRICA 1300 LÜ YILLARA AİT OLDUĞUNU (PORSELENDEN ALINAN PARÇAYLA)MEYVE TABAĞI MEVCUTTUR BUNLARLA İLGİLENİR MİSİNİZ ŞİMDEDEN TEŞEKKÜRLER
  CEBİM:0506 773 25 32

 5. merhaba elimde osmanlıya ait harita ve çok eski bir köstekli saat mevcut iletişime geçerseniz bunlar hakkında bilgi almak ve satmak istiorum

 6. Klasik Otomobil, Kamyonet ve Traktör Özel Fotoğraf Arşivi

  1884 – 1956 yılları arasında üretilen Otomobil, Kamyonet ve Traktörlerin çoğunun değişik açılardan çekilmiş 3.700 adetlik özel fotoğraflarından oluşan arşivim bulunmaktadır.
  Hepsi kaliteli doğada çekilmiş renkli fotoğrafları değerlendirmek isteyen kişi yada kuruluşa bu emsalsiz arşivi vermek istiyorum.

  Hüseyin Çiloğlu

 7. Tarihi Sedef çekmecemi satmak istiyorum bu konuda yardımcı olmanızı isterim

 8. kitantik.com’da kayıtlı online sahaf ve antikacılar online mezat/müzayede oluşturmaya başladılar. Şimdilik sürekli en azından 5-6 tane kitap, filateli, antika veya koleksiyon mezatı oluyor. Yakında muhtemelen bu sayı artacaktır. İlgililerine duyurmak üzere bu konuda da bi haber yapabilirsiniz belki. İyi çalışmalar.

 9. http://www.kitantik.com yakın zamanda kitap, antika-koleksiyon-efemera dünyasına giriş yapmış bi platform. Sitede sahaflar, antikacılar, kitabevleri, yayınevleri ve mezat frimaları ürünlerinin satışını yapabiliyor. Ayrıca yine firmalar kendi ürünleri ile online mezatlar da düzenliyor. İncelemeye ve yer vermeye değer olduğunu düşünüyorum.
  Selamlar..

 10. cumhuriyet dönemi. 28 adet eski madeni paralar bulunmaktadır. 1 adet de kağıt 10.000 tl bulunmaktadır. satmak istiyorum. telefon numaram: 0544 615 07 78

 11. Merhabalar
  Kumbaramda 1 adet Republica Hrvatska Duhan diye bir bozuk para
  2015 den 1 kuruş 2002 yilindan 100 bin lira yazan bozuk paralar cikti bunlari ne yapabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Güncel Müzayede Haberleri, Müzayede Evleri, Antika ve Sergiler